Wybierz język:

  • PL
  • EN
  • DE
  • RU
HERT
pierścienie rozprężne / expanding rings przetyczki zwykłe / odridary staples tulejki cierne / friction sleeves zawleczki Hert / Hert hz cotter pins
--- O firmie

Firma F.P.H.U. Bastar powstała w 1982 roku w Mysłowicach. Jej założycielem jest Władysław Piwowarczyk – który do teraz jest jej właścicielem oraz głównym konstruktorem.

Przez te lata wiele zmieniło się jeśli chodzi o zakres produkcji, niezmienna pozostała jednak nasza dewiza – zawsze stawiamy na jakość. Jako jedna z nielicznych firm działających w branży górniczej nie ulegliśmy presji konkurencji i nie obniżyliśmy jakości produkowanych na polski rynek wyrobów. Wręcz przeciwnie – stale ją podwyższamy. Dlatego też duża część naszych produktów trafia na rynki obce, gdzie wymagana jest najwyższa jakość, a jedynym kryterium wyboru nie jest najniższa cena.

Od początku swego istnienia firma zajmowała się produkcją małogabarytowych wyrobów metalowych.

Aktualnie specjalizujemy się w produkcji przetyczek do zabezpieczania złączy wysokociśnieniowych, zabezpieczeń do noży kombajnowych takich jak tuleje cierne, pierścienie rozprężne, zawleczki sprężyste (w tym również zawleczki HERT) oraz innych wyrobów małogabarytowych wg dostarczonej dokumentacji.

Wieloletnia praktyka, odpowiedni park maszynowy oraz stosowane własne nietypowe przyrządy, urządzenia i technologie pozwalają firmie produkować wyroby w seriach od tysiąca do kilkuset tysięcy sztuk na rok, gwarantując powtarzalność kształtu i wymiarów.

Dokładny zakres naszej produkcji znajduje się w dziale oferta.

Możemy pochwalić się owocną współpracą z czołowymi producentami maszyn i osprzętu górniczego oraz kooperacją z firmami spoza branży górniczej, w tym z czołowymi polskimi i zagranicznymi fabrykami samochodów.

---

Tworzenie stron internetowych Kraków HSDesign.pl